There is no translation available.


WWF to jedna z największych organizacji zajmujących się ochroną przyrody na świecie. Od 10 lat działa również w Polsce. Obecnie prowadzimy akcję pt. „Puszcza Puszcza S.O.S.”, która ma celu zebranie podpisów pod apelem do Prezydenta i Premiera RP w sprawie powiększenia Białowieskiego Parku Narodowego na obszar całej Puszczy Białowieskiej.
Już teraz apel można podpisać na stronie www.wwf.pl

Puszcza Białowieska, to najcenniejszy nizinny las nie tylko w Polsce, także w Europie. Dlatego domagamy się zaprzestania wycinania drzewostanów naturalnych w Puszczy Białowieskiej oraz jak najszybszego objęcia ochroną całego kompleksu leśnego w formie parku narodowego.

Pod naszym apelem zamierzamy zebrać min. 100.000 podpisów. To duże wyzwanie, dlatego potrzebujemy Twojej pomocy. NIE ZWLEKAJ ! Odpowiedz na apel, zostań wolontariuszem WWF Polska i włącz się do akcji zbierania podpisów.

URATUJMY WSPÓLNIE PUSZCZĘ BIAŁOWIESKĄ!

Akcja zbierania podpisów będzie prowadzona od września do grudnia tego roku w kilkudziesięciu miastach w Polsce. Dla osób, które włączą się do akcji WWF, będziemy organizować szkolenia, a dla najaktywniejszych 30 osób, również kilkudniowy wyjazd szkoleniowy do Puszczy Białowieskiej.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.wwf.pl Jeśli masz dodatkowe pytania, to chętnie na nie odpowiemy. Jeśli posiadasz namiary do innych osób zainteresowanych ochroną przyrody, to bardzo prosimy o podanie kontaktów.

Aby zostać wolontariuszem WWF wyślij do nas e-mail na adres puszcza.sos[at]wwf.pl z następującymi informacjami:
Imię i nazwisko; wiek; adres zamieszkania; telefon; e-mail
Dodaj też słowo "zgoda" na znak, że zgadzasz się abyśmy umieścili Twoje dane osobowe w naszej bazie WWF. Tylko wtedy będziemy mogli się z Tobą skontaktować.
Na zgłoszenia czekamy do 30 września 2006 roku.
 
Informujemy, że Państwa dane osobowe zostaną umieszczone w bazie WWF Polska z siedzibą w Warszawie ul. Wiśniowa 38/1 i będą przetwarzane w celu ochrony środowiska naturalnego i procesów ekologicznych. Podanie danych jest dobrowolne. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i prawo poprawiania swoich danych